Regeneracja pomp i kompresorów

POMPY SSĄCE

Pompa nie chce wystartować? Zamiast się obracać głośno buczy? Startuje, ale trzeba jej pomóc?

Nie martw się! Nie trzeba od razu kupować nowej pompy!

Awarie pomp ssących są w większości spowodowane stosowaniem nieodpowiednich środków do czyszczenia i konserwacji instalacji ssącej.

W naszym zakładzie wykonujemy profesjonalną naprawę i regenerację pomp ssących (Dürr, Cattani, itp.). Wszelkie naprawy wykonywane są przy użyciu oryginalnych części zmiennych lub najwyższej jakości zamienników. Regeneracja pompy polega zwykle na dokładnym czyszczeniu części wewnętrznych pompy, wymianie łożysk oraz (w razie konieczności) wirnika, uszczelnień i tłumików. Naprawy przeprowadzane są w najkrótszym możliwym czasie, tak aby nie pozostawiać gabinetu bez możliwości pracy. W niektórych przypadkach zapewniamy urządzenie zastępcze na czas naprawy. Po kompletnej regeneracji pompy może ona pracować bezawaryjnie przez kolejne lata.

 

KOMPRESORY

Dobrze przygotowane i osuszone powietrze jest podstawowym medium w gabinecie stomatologicznym. Jego jakość ma wpływ na pracę lekarza oraz na awaryjność sprzętu, a szczególnie żywotność rotorów  końcówek stomatologicznych. Awaria kompresora wiąże się zwykle z przestojem gabinetu. Dlatego bardzo ważne jest, aby kompresor był zawsze utrzymywany w dobrym stanie technicznym. Zwykle wykonujemy przeglądy i naprawy kompresorów dentystycznych (Ekom, Dürr, Magnum, MGF, itp.) na miejscu w gabinecie. Jeżeli naprawa nie może być wykonana w gabinecie lub konieczne jest wykonanie regeneracji całego urządzenia, zapewniamy sprzęt zastępczy na czas naprawy.